Parklopp stafett

T U L O K S E T

© IK Falken

Kilpailun sarjat: M10; M10-1; M10-2; M10-3; M10-4; M10-5; M10-6

M10 Knattestafett/Nappulaviesti

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Brahe Team Niskanen      IF Brahe                     36.20,9       0.00,0
  2. IF Minken 1              IF Minken                    37.22,2       1.01,3
  3. IF Åsarna 1              IF Åsarna                    40.45,5       4.24,6
  4. IK Falken 1              IK Falken                    40.50,9       4.30,0
  5. IF Minken 2              IF Minken                    41.02,4       4.41,5
  6. IF Åsarna 2              IF Åsarna                    41.22,0       5.01,1
  7. Brahe Team Pärmäkoski    IF Brahe                     41.50,3       5.29,4
  8. IK Falken 2              IK Falken                    42.20,3       5.59,4
  9. IK Falken 3              IK Falken                    44.30,1       8.09,2
 10. IF Åsarna 3              IF Åsarna                    44.56,3       8.35,4
 11. IK Falken 4              IK Falken                    47.40,5      11.19,6
 12. Brahe Team Heikkinen     IF Brahe                     49.38,2      13.17,3
 13. IF Åsarna 4              IF Åsarna                    49.39,4      13.18,5
 Kilpailun ulkopuolella   2
 --  IK Falken 5              IK Falken                    41.59,3       5.38,4
 --  Brahe Team Kyllönen      IF Brahe                     44.29,4       8.08,5
Sarjaluettelo

M10-1 Knattestafett et-1 1.3 km p

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Tobias Cederholm         IF Minken                     4.50,0       0.00,0
  2. Erik Gäddnäs             IF Brahe                      4.52,7       0.02,7
  3. Emil Andersen            IK Falken                     4.54,9       0.04,9
  4. Colin Ahlvik             IK Falken                     4.56,2       0.06,2
  5. Sebastian Grankull       IK Falken                     5.08,1       0.18,1
  6. Wilhelm Åkerman          IF Minken                     5.12,0       0.22,0
  7. Rasmus Lindfors          IK Falken                     5.37,0       0.47,0
  8. William Kronholm         IF Brahe                      5.52,6       1.02,6
  9. Matheo Holm              IF Brahe                      5.54,9       1.04,9
 10. Robin Klemets            IK Falken                     6.05,6       1.15,6
 11. Theo Skogvall            IF Åsarna                     6.11,3       1.21,3
 12. Carina Spets             IF Åsarna                     6.38,0       1.48,0
 13. Cevin Spets              IF Åsarna                     6.53,9       2.03,9
 14. Einar Björkfors          IF Åsarna                     7.23,4       2.33,4
 Kilpailun ulkopuolella   1
 --  Valter Halmesmäki        IF Brahe                      5.13,5       0.23,5
Sarjaluettelo

M10-2 Knattestafett et-2 1.3 km p

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ellinor Forsman          IF Minken                     5.11,8       0.00,0
  2. Kevin Klemets            IK Falken                     5.17,6       0.05,8
  3. Daniela Grankull         IK Falken                     5.32,9       0.21,1
  4. Viivi Fagerudd           IF Brahe                      5.34,2       0.22,4
  5. Venla Backlund           IF Minken                     5.55,4       0.43,6
  6. Julia Strandvall         IF Åsarna                     6.26,1       1.14,3
  7. Lina Myrskog             IF Åsarna                     6.36,4       1.24,6
  8. Wenla Mäenpää            IF Brahe                      6.41,8       1.30,0
  9. Minnea Hjulfors          IK Falken                     6.47,8       1.36,0
 10. Elin Gunell              IK Falken                     6.57,7       1.45,9
 11. Amanda Sandnäs           IF Brahe                      6.59,2       1.47,4
 12. Ida Sundqvist            IK Falken                     7.23,5       2.11,7
 13. Frida Nyberg             IF Åsarna                     7.34,0       2.22,2
 14. Lovisa Myrskog           IF Åsarna                     7.36,1       2.24,3
 Kilpailun ulkopuolella   1
 --  Wanja Mäenpää            IF Brahe                      7.43,5       2.31,7
Sarjaluettelo

M10-3 Knattestafett et-3 2 km p

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Miro Auvinen             IF Brahe                      6.31,2       0.00,0
  2. Robin Liljeqvist         IF Minken                     6.47,9       0.16,7
  3. Sander Wikblom           IF Minken                     6.48,3       0.17,1
  4. Tony Ahlvik              IK Falken                     7.01,9       0.30,7
  5. Arvid Kock               IK Falken                     7.16,9       0.45,7
  6. Björn Forsell            IF Åsarna                     7.27,3       0.56,1
  7. Emil Hahtorari           IF Åsarna                     7.33,0       1.01,8
  8. Emil Klemets             IK Falken                     7.39,4       1.08,2
  9. Vilhelm Nyman            IF Brahe                      7.39,5       1.08,3
 10. Philip Åkerlund          IF Åsarna                     7.52,4       1.21,2
 11. William Strandvall       IF Åsarna                     8.00,1       1.28,9
 12. Eeli Gäddnäs             IF Brahe                      8.56,4       2.25,2
 13. Alvar Asplund            IK Falken                     9.23,7       2.52,5
 Kilpailun ulkopuolella   2
 --  Elmer Halmesmäki         IF Brahe                      7.48,6       1.17,4
 --  Kevin Lindfors           IK Falken                     7.54,2       1.23,0
Sarjaluettelo

M10-4 Knattestafett et-4 2 km p

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Emmi Mäenpää             IF Brahe                      6.35,5       0.00,0
  2. Alva Svenlin             IF Åsarna                     6.49,0       0.13,5
  3. Ellen Nyberg             IF Åsarna                     7.12,5       0.37,0
  4. Kajsa Ekholm             IF Minken                     7.15,8       0.40,3
  5. Ester Nybacka            IK Falken                     7.19,4       0.43,9
  6. Sigrid Karlström         IF Åsarna                     7.26,8       0.51,3
  7. Annie Mäenpää            IF Brahe                      7.53,8       1.18,3
  8. Jessica Westerlund       IK Falken                     8.09,8       1.34,3
  9. Ellen Kock               IK Falken                     8.13,1       1.37,6
 10. Moa Hjulfors             IK Falken                     8.34,2       1.58,7
 11. Sara Cederholm           IF Minken                     8.45,4       2.09,9
 12. Ivar Sundqvist           IK Falken                     9.09,7       2.34,2
 13. Carolina Spets           IF Åsarna                     9.23,3       2.47,8
 14. Elsa Nyfors              IF Brahe                     10.44,1       4.08,6
 Kilpailun ulkopuolella   1
 --  Adele Brännbacka         IF Brahe                      9.55,3       3.19,8
Sarjaluettelo

M10-5 Knattestafett et-5 2 km p

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Melker Wikblom           IF Brahe                      5.45,9       0.00,0
  2. Oscar Grannas            IF Brahe                      6.00,7       0.14,8
  3. Edvin Brännkärr          IF Åsarna                     6.22,6       0.36,7
  4. Benjamin Sandnäs         IF Brahe                      6.24,9       0.39,0
  5. Jesper Lindfors          IK Falken                     6.25,3       0.39,4
  6. Kalle Pajala             IF Åsarna                     6.43,8       0.57,9
  7. Ville Nybacka            IK Falken                     6.48,3       1.02,4
  8. Eddie Wikblom            IF Minken                     6.49,3       1.03,4
  9. Isak Lillqvist           IK Falken                     6.51,1       1.05,2
 10. Adam Holm                IF Minken                     7.03,8       1.17,9
 11. Ronnie Ahlvik            IK Falken                     7.10,5       1.24,6
 12. Elsie Björkfors          IF Åsarna                     7.24,7       1.38,8
 13. Filip Dahlnäs            IF Åsarna                     7.27,4       1.41,5
 Kilpailun ulkopuolella   2
 --  Emil Nyfors              IF Brahe                      7.23,2       1.37,3
 --  Isak Gunell              IK Falken                     7.25,0       1.39,1
Sarjaluettelo

M10-6 Knattestafett et-6 2 km p

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Malin Cederholm          IF Minken                     6.27,0       0.00,0
  2. Wilma Nyberg             IF Åsarna                     6.46,6       0.19,6
  3. Willma Grannas           IF Brahe                      7.01,4       0.34,4
  4. Wilma Hahtokari          IF Åsarna                     7.05,0       0.38,0
  5. Emilia Liljeqvist        IF Minken                     7.17,9       0.50,9
  6. Moa Mäenpää              IF Brahe                      7.41,9       1.14,9
  7. Ellen Biskop             IF Åsarna                     7.55,6       1.28,6
  8. Oona Sandell             IK Falken                     8.19,8       1.52,8
  9. Amanda Tarvonen          IK Falken                     8.48,8       2.21,8
 10. Agnes Liljeqvist         IK Falken                     9.28,8       3.01,8
 11. Evelina Punsar           IK Falken                     9.35,2       3.08,2
 12. Ronja Ljungberg          IF Åsarna                     9.53,9       3.26,9
 13. Josefin Södergård        IF Brahe                     10.38,7       4.11,7
 Kilpailun ulkopuolella   2
 --  Rebecca Sandnäs          IF Brahe                      6.25,3       0.01,7
 --  Valter Ehnvall           IK Falken                     7.04,7       0.37,7
Sarjaluettelo